درباره ما – واش‌ماش

خشکشویی به سبک امروز

واش ماش در سال ۱۳۹۵ و در قالب شرکت آوای درخشان ساتر پارس در ایران متولد شد. هدف این مجموعه همواره خدمت‌رسانی در کوتاه‌ترین زمان و به ساده‌ترین روش ممکن و با بالاترین کیفیت بوده است. چرا که معتقدیم شما کارهای مهمتری برای رسیدگی دارید، آن هم در شهری که آلودگی هوا، آسیب‎های زیست محیطی، ترافیک و کمبود وقت همیشه دغدغه همشهریان بوده و هست.” پس با ما به سادگی بدرخشید.”

خط مشی

ارائه خدماتی نوین و منحصر به فرد با بهترین کیفیت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن. حفظ رضایت مشتری مهمترین بخش این کار است. مطمئناً این تجربه ایست که تا به حال نداشته‌اید. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات ارایه خدمات خشکشویی را نیز مطالعه بفرمایید.

 

روش

همکاران ما در زمان و محلی که شما درخواست داده‌اید (منزل، محل کار و یا …) البسه و سایر را دریافت کرده و بعد انجام مراحل مربوطه مجدداً در زمان و محلی که شما درخواست داده‌اید تحویل خواهند داد. تمام مراحل این پروسه امکان پیگیری سفارش توسط مشتری وجود خواهد داشت.

 

تحقیقات و نوآوری

پیشرفت نوعی حرکت است و تا حرکت باشد سازمان زنده و پویا عمل می کند. شرط لازم برای پیشرفت نوآوری و شرط کافی تحقیقات است. لذا می‌بایست همانند دیگر جوامع، به صورت جهانی فکر کرد و با نگاهی به پیشروان این صنعت و مطالعه مداوم نشریات و نشست های بین المللی، کل مجموعه را رو به جلو هدایت نمود. در این راستا نیز همواره سعی بر آن نموده‌ایم تا با استفاده از بهترین و به روز ترین مواد شوینده و تکنولوژی های مدرن، خدماتی درخور سلیقه و عزت ایرانی تحویل نماییم. ما هرگز فکر نمی‌کنیم تا کجا آمده‌ایم بلکه می‌نگریم تا کجا باید رفت.

در خشکشویی آنلاین واش ماش توجه به تمامی جزئیات یک اصل است.

 

احترام به محیط زیست

در عصری زندگی می‌کنیم که توجه به پایان دوران زمین همیشه یکی از تیتر‌های خبریست. در اغلب کشور‌های جهان برای رسیدگی به این امر سازمانی تحت عنوان سازمان محیط زیست تاسیس گردیده که اهمیتش کمتر از وزارت دفاع در آن کشور نیست.
شست و شو شاید به نوعی مهم‌ترین عامل در ایجاد آلودگی در زندگی شهریست، لذا افزایش راندمان در یک سیستم ساده حتی بسیار اندک، در یک مقیاس جهانی می تواند آماری تکان دهنده از کاهش تولید آلودگی را به همراه داشته باشد. در واش ماش کوچک‌ترین جزئیات بارها مورد باز‌بینی و محاسبه مجدد قرار می‌گیرد تا در صورت امکان با تغییری کوچک یا بزرگ بتوانیم سهم خود را به محل زندگیمان – زمین – ادا کنیم. حفظ منابع و بازیافت آب و انرژی، بررسی و پیاده‌سازی راه‌کارهای نوین در راستای بهره‌وری هر چه بیشتر مجموعه و نهایتاً داشتن آسمانی آبی رسالتی جاری در خشکشویی آنلاین واش ماش است.

 

… چرا واش ماش؟

سرعت
در کمترین زمان و بدون نگرانی ان هم درست در زمانی که شما مشغول امور مهم روزانه خود هستید، ما پاکی و تمیزی را به ارمغان می‌آوریم.

صرفه جویی
هفتگی زمانی قابل توجه صرف شستشو می‌شود. ضمن اینکه با این روش از دیدگاه کلان، آب، برق و گاز بسیار کمتری در مقایسه با دستگاه‌های خانگی مصرف خواهد شد.

حفظ محیط زیست
با متدهای نوین و به روز جهانی در شستشو، آسیب بسیار کمتری به محیط زیست و محل زندگیمان وارد خواهد شد. تصور کنید سالانه چند میلیون لیتر آب شرب صرفاً جهت شستشو به صورت فاضلاب وارد اکوسیستم زندگی شهری می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.