بیمه لباس

واش ماش از مدرن‌ترین دستگاه‌ها و مواد خشکشویی و شستشو استفاده میکند. واش ماش جهت افزایش کیفیت کار، از ابتدای سال 98  کارگاه شستشو تخصصی خودش رو افتتاح کرد. این موضوع سبب شد تا امکان تضمین کیفیت کار و خدمات خشکشویی و اتو بیش از پیش فرآهم شود. واش ماش اولین و تنها خشکشویی آنلاین است که دارای کارگاه تخصصی است. در دیگر خشکشویی‌های آنلاین، معمولا سفارش‌های مشتریان، به کارگاه‌های دیگر سپرده میشود، این موضوع باعث میشه تا امکان تضمین کیفیت به درستی فرآهم نشود.

در حال حاضر از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی روز اروپا استفاده میکنیم و مواد مورد استفاده در خشکشویی واش ماش، با کیفیت‎ترین مواد موجود در بازار است. تمامی این موارد باعث میشود تا حفظ کیفیت البسه شما به راحتی تضمین شود.

در واش ماش به منظور افزایش کیفیت خدمات، در صورتیکه مشکلی در البسه وجود داشته باشه، و یا احتمال این باشه که در زمان خشکشویی یا شستشو به لباس آسیب برسه، حتما با شما هماهنگ میکنیم و موضوع مطرح میشه. به عنوان مثال بعضی از البسه به علت فرسودگی زیاد، ممکن است در خشکشویی آسیب ببینند، برای همین کارشناس‌های خشکشویی واش ماش کلیه البسه شما رو قبل از انجام هر عملیات شستشو بررسی میکنند تا از نتیجه نهایی اطمینان حاصل کنیم.

در صورت بروز هرگونه مشکل، البسه شما تحت بیمه حفظ کیفیت می‌باشند. برای اطلاع از شرایط کاری خشکشویی، قوانین و مقررات در مورد بافت البسه و بیمه کیفیت را مطالعه کنید. همچنین توجه داشته باشید که پارچه های نوظهور، البسه رنگ شده و دیگر موارد هریک شرایطی متفاوت دارند.

ارسال یک پیام