مسئولیت اجتماعی

تیم واش ماش همواره به فکر به‌روز‌رسانی و نوآوری در مسائل روزمره زندگی شهری بوده و یکی از دلایل اصلی تشکیل مجوعه واش ماش، ارائه خدمات با تلفیق نوآوری در ارائه خدمات خشکشویی می‌باشد.

با توجه به شروع حرکت پسندیده و انسانی دیوار مهربانی و اتفاقات پیرامون این طرح، ما در خشکشویی آنلاین واش ماش دیوار مهربانی را به روز‌کرده‌ایم و با نام طرح برگ سبز در کنار همشهریان عزیز و مهربانمون هستیم تا با جمع آوری البسه غیر ضروری شما، پس از شستشو و در صورت نیاز تعمییر، البسه را در اختیار نیازمندان شهرمان قرار دهیم. این امر کمک میکند تا در شرایط خاص اقتصادی حاکم و جامعه، بتوانیم به اقشار ضعیف‎تر کمک کنیم. با توجه به اینکه کلیه البسه تحویل گرفته، بصورت کامل شسته و خشکشویی میشوند، لذا کمک‌های اهدایی، در قالبی مناسب به نیازمندان تحویل داده خواهد شد.

همراه با سفارش خشکشویی خود، میتوانید البسه اهدایی را نیز به کارشناس واش ماش که برای دریافت و یا تحویل البسه به شما مراجعه کرده، تحویل دهید.

در حال حاضر برگ های سبز شما (البسه اهدایی) به افراد نیازمند در سطح شهر اهدا میشود، اگر صاحب خیریه و گروه‌های نیازمند را میشناسید، لطفا با ما در تماس باشید.

ارسال یک پیام